تبلیغات
عاشقان ولایت - بی‌حرمتی به قرآن بیانگر هراس از اسلام‌گرایی فزاینده است
عاشقان ولایت
یا مهدی ادركنی

لینکدونی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

بی‌حرمتی به قرآن بیانگر هراس از اسلام‌گرایی فزاینده است

بسمه تعالی

بی‌حرمتی به قرآن بیانگر هراس از اسلام‌گرایی فزاینده است رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به اینکه

در دوسال گذشته قرآن پرفروش‌ترین کتاب در جامعه آمریکا بوده، گفت: هتک حرمت به قرآن نشان‌دهنده هراس از رشد و گرایش فزاینده به دین اسلام استز

حجت الاسلام حسین ابراهیمی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد درباره توهین و هتک حرمت به قرآن و اهداف چنین اقدامات افراطی به خبرنگار مهر گفت: برای پاسخ به این سؤال باید اشاره‌ای به انقلاب اسلامی ایران داشته باشم.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران احیاگر دین و معنویت بود. دنیایی که همه سرمایه و هدفش را در مادیات تعریف کرده بود با حرکت دینی و معنوی مواجه شد. در نتیجه آیین مقدس اسلام در نتیجه انقلاب اسلامی از جذابیت خاصی برخوردار شد. برای کسانی که گرایش به ادیان و معنویت پیدا می‌کردند، گرایش به اسلام برایشان جذابیت خاصی پیدا کرد.

وی افزود: در جامعه آمریکا این گرایش به اسلام تا حدی است که در دو سال گذشته پر فروش ترین کتاب در آنجا، قرآن بود. این اقدام به معنای این است که قرآن دارد در دل آمریکا رشد می‌کند و در مقام تشبیه مانند رشد موسی(ع) در دامن فرعون است.

ابراهیمی یادآور شد: بانیان این اقدام متوجه شدند این موج گرایش به اسلام فراگیر شده و در سراسر جهان رو به گسترش است. لذا با این اقدام خشم و کینه‌ خود را نشان دادند.

وی تصریح کرد: قداست قرآن تا جایی است که یک میلیارد و ششصد میلیون نفر حاضر هستند صدای این کتاب بشوند. آتش زدن این کتاب حماقت است. این کار توسط کسانی صورت می‌گیرد که خود را مدعیان آزادی ادیان و عقیده می‌خوانند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد یادآور شد: دختر کشیشی که این تحریک را باعث شد گفته بود که پدرم دیوانه شده است و باید توجه داشت که این سخن یک دختر به پدرش است و نه حرف شخص دیگری. این اقدام یکی از احمقانه‌ترین کارها در تاریخ است.

وی تصریح کرد: این اقدام ما را به یاد اقدام غربی ها در جنگهای صلیبی می‌اندازد. اقدام آنها در جنگهای صلیبی و سنگدلی و بی رحمی آنها در این جنگها در تاریخ ماندگار شده است. این اقدام و هتک حرمت نیز نشان دهنده توحش گذشته آنها است.

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: در نتیجه این اقدام دو اتفاق در آینده خواهد افتاد. یکی اینکه این اتفاق باعث وحدت بیشتر مسلمانان در جهان در مقابل استکبار خواهد شد. موضوع دوم این است که بانیان چنین اقداماتی چنان منفور خواهند شد که جای دفاعی برای خود باقی نخواهند گذاشت. این اقدام ادعای آنها در مورد آزادی ادیان در ممالکشان را پوشالی می‌سازد.

وی یادآور شد: این اقدام باعث آشنایی بیشتر مردم دنیا با قرآن می‌شود. آنها در خواهند یافت قرآن آنقدر کارساز و مهم است که دشمن آن به جای حمله به مسلمانان به کتاب آنها حمله کرده است.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد یادآور شد: سیاستمداری انگلیسی گفته بود دو چیز میان مسلمانان وجود دارد نمی‌توان بر آنها مسلط شد. یکی قرآن به عنوان کتاب مقدس آنها و دیگر کعبه به عنوان نماد و آرمان وحدت آنها.

وی گفت: باید توجه داشت که دست یازی و هتک حرمت به این دو به نفرت و نابودی آنها خواهد انجامید و آینده از آن مسلمانان استز

خبرگزاری مهر

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عشق ولایت

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • نظر شما در مورد وبلاگ عاشقان ولایت چیست؟


نویسندگان