تبلیغات
عاشقان ولایت - هیچكس حق شكستن حریم رهبری را ندارد
عاشقان ولایت
یا مهدی ادركنی

لینکدونی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

هیچكس حق شكستن حریم رهبری را ندارد

بسمه تعالی

امروز ولایت، نقطه وحدت امت حزبالله است. نظام از ولایت جدا نیست چرا كه بدون ولایت، نظام

اسلامی نیست و بدون نظام، انقلاب نمیتواند راه خود را در جهان طی كند. امروز نظام اسلامی ما چشم و چراغ مسلمانان جهان است

"صراط" - بخشی از بیانات حجت الاسلام والمسلمین احمد خمینی فرزند رهبر کبیر انقلابً برگرفته از مجموعه بیانات ایشان که به عنوان کتاب توسط موسسه ی تنظیم و نشر آثار امام خمینی به چاپ رسیده است را در زیر می خوانید .

صراط نیوز از امروز تا فرا رسیدن سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران قصد دارد تا این بیانات که مربوط به فرمایشات حاج احمد خمینی پیرامون ولایت فقیه و لزوم تبعیت از رهبر معظم انقلاب است را در قالب "بازخوانی بیانات گوهر بار حاج احمد خمینی پیرامون ولایت فقیه" منتشر نماید .

در دیدا با مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – 7/11/1368

امروز من و شما باید در همان خط حركت كنیم خالصاً و مخلصاً برای خدا و اسلام و نظام اسلامیمان از رهبر بزرگوارمان حضرت آیتالله خامنهای دامت بركاته حمایت كرده و در راه او كه راه امام عزیزمان است گام برداریم. امروز دنیا مترصد است كه ببیند ما چگونه حركت میكنیم. سرپیچی از ولایت، سقوط نظام را بدنبال دارد.

امروز ولایت، نقطه وحدت امت حزبالله است. نظام از ولایت جدا نیست چرا كه بدون ولایت، نظام اسلامی نیست و بدون نظام، انقلاب نمیتواند راه خود را در جهان طی كند. امروز نظام اسلامی ما چشم و چراغ مسلمانان جهان است اگر دو جریان انقلابی ما، دو جریانی كه به اسلام و امام و ولی فقیه و نظام علاقهمندند دست در دست یكدیگر بگذارند بر تمامی ضد انقلاب داخل و خارج غلبه پیدا میكنند والا گروهی كه روی كار میآید به خون هر دو جریان انقلاب تشنه است و هر دو جریان را نابود میكند.

در دیدار با اولین گروه از آزادگان – 29/5/1369

با امام پیمان میبندیم كه لحظه ای از پشت سر رهبری عزیز انقلاب حضرت آیتالله خامنها ی دور نباشیم. چرا كه یكی از شاگردان عزیز امام رهبر عزیزمان است، این بزرگ مردی كه امروز سكان این كشتی را در دست گرفته و این بزرگ مردی كه ما در پشت سر او پوزه ی آمریكا را به خاك خواهیم كشید.

در دیدار با گروهی از آزادگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – 7/8/1369

هیچكس حق شكستن حریم رهبری را ندارد. حرمت رهبری نظام اسلامی، از اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی ماست. همه باید به دستوران رهبری عمل كنند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عشق ولایت

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • نظر شما در مورد وبلاگ عاشقان ولایت چیست؟


نویسندگان